2014 Dosiego Roku 2014 ---Witamy na naszej stronie internetowej


Bratislava od 79,- Euro

 

O NAS    

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która wychodzi na przeciw Państwa potrzebom. Zadowolony klient jest naszym głównym hasłem, w związku z tym możecie Państwo od nas oczekiwać:  -punktualności  -niezawodności  -miłej i pomocnej obsługi  -doświdczonych kierowców  i  -dyskrecji. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi na korzystnych warunkach. Wszystkie nasze samochody wzposażone są w klimatyzację i system nawigacji satelitarnej. Zapewniamy miejsce dla 4 osób i ich bagaży.


 

                                      
 CO OFERUJEMY               

  • Transfer z/na lotnisko w Wiedniu-Schwechacie
  • Transfer z/na lotnisko w Bratysławie
  • Jazdy w obrębie Wiednia, po Austrii i międzynarodowe
  • Transport dokumentów
  • Przewozy kurierskie
  • Międzynarodowe jazdy jako alternatywa krótkich lotów (n.p. z Wiednia do Monachium i z powrotem: 450,- Euro + postój)
  • Sightseeing
  • Wycieczki objazdowe:

 


 


   Wiedeń/Stare Miasto              
 
Na tej 4-ro godzinnej wycieczce poznacie Państwo zabytkową   część Wiednia podążając śladami Babenbergów i Habsburgów, a następnie oglądniecie Państwo najpiękniejsze budynki przy słynnej ulicy Ringstrasse. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki jest zwiedzanie letniej rezydencji cesarskiej Schönbrunnu.            
 
      
                             
 

 


 

Panorama Wiednia                                         
Także ta 4. godzinna wycieczka odsłoni Państwu niepowtarzalne piękno południowych okolic Wiednia. Budowla Hundertwasserhaus, piękny widok z mostu Reichsbrücke, panoramiczny widok na Wiedeń z góry Kahlenberg, zwiedzanie Klasztoru Augustynów w Klosterneuburgu pozostawi Państwu niezatarte wspomnienia.             

 

                              
     
Okolice Lasku Wiedeńskiego

Ta 5. godzinna wycieczka przybliży Państwu naturalne piękno krajobrazu południowej częsci lasku wiedeńskiego. Rozpoczynamy jąod zwiedzania zamku w Lichtenstein, poznamy Opactwo Cystersów a następnie Pałacyk myśliwski w Mayerling, gdzie książe Rudolf i jego ukochana odebrali sobie życie. Przejażdżka łódką po największym w Europie podziemnym jeziorze przysporzy Państwu niezapomnianych wrażeń. Drodga powrotna wiedzie przez Baden i malownicze winnice.


 

  Dolina Dunaju/Wachau

Ta 8-mio godzinna wycieczka odsłoni Państwu  jeden z najurokliwszych zakątków Austrii. Z Wiednia pojedziemy bezpośrednio do Klasztoru w Melku, jednej z najpiękniejszych barokowych budowli w Europie Środkowej. Będziemy mieli niepowtarzalna okazję zwiedzenia jej wnętrz. W Melku przekroczymy Dunaj i dotrzemy do Dürnstein w Wachau, miasteczka gdzie w XII wieku więziony był Ryszard Lwie Serce. Obiad mogą Państwo zjeść na tarasie Zamku w Dürnstein. Ostatnią atrakcją przed powrotem do Wiednia będzie rejs statkiem po Dunaju do miejscowości Krems.          
    
Burgenland / Puszta
Pierwszym etapem tej 8-mio godzinnej wycieczki jest Laxenburg. Tamtejszy zamek otoczony pięknym parkiem z neogotyckim pałacem Franciszka Józefa był  za czasówMarii Teresy i kongresu wiedeńskiego centrum życia dworskiego. Dzisiaj mieszczą się tam, Centrum Konferencyjne i Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej. W dalszej drodze przejeżdżamy przez Eisenstadt, stolicę województwa nad którą dominuje imponujący Pałac Księcia Esterhazy. Następnie docieramy do miejscowości Rust, położonej wśród winnic na zachodnim brzegu jeziora Nezyderskiego (Neusiedl See), jedynego jeziora stepowego w  Europie. W jego okolicy żyje ponad 250 gatunków ptaków. Zawracamy i kierujemy się drogami Nezyderskich winnic na północ. Na tych terenach produkcja wina ma pierwszorzędne znaczenie. Tych wyśmienitych win będą Państwo mieli okazję spróbować w typowych burgenlandzkich gospodach. W miejscowości Petronell-Carnuntum zobaczycie jeszcze Państwo Pogańską Bramę i Amfiteatr Rzymski, następnie malowniczą drogą wzdłuż Dunaju, powrócimy do Wiednia.

 


        
                                       
 Budapeszt
Na tej 12-to godzinnej wycieczce odwiedzicie Państwo zarówno zachodnią stronę Budapesztu Buda jak również wschodnią Peszt. Miasto, w którym znajduje się ponad pięćdziesiąt muzeów i tyle samo galerii zaoferuje każdemu  zwiedzającemu wiele atrakcji. Po degustacji dziczyzny lub węgierskich potraw regionalnych, zwiedzicie Państwo obiekty które  stały się symbolami atrakcji turystycznych np. Budapesztańskie mosty, które napewno przyciągną swoim urokiem i Państwa uwagę. Wieczorem wrócimy do Wiednia.

Praga
Podobnie jak  wycieczka powyżej.             

 

Prosimy o terminowe zamówienia. (Telefonicznie min. 1 godz., E-Mail i Fax min. 24 godz. przed terminem).